Yhteystiedot

Aurinko Golf Oy

Vengantie 58
21110 Naantali
Y-tunnus 1860592 - 1

Caddiemaster & Pro Shop

0300 45 900 
info@aurinkogolf.fi

(hinta 0,25 €/puhelu + 0,25 €/min + pvm/mpm)

Arttu Pulkkinen

Toimitusjohtaja
020 7545 901
arttu.pulkkinen@aurinkogolf.fi

Jaana Vahtera

Palvelupäällikkö
020 75 45 903
toimisto@aurinkogolf.fi

Olli Raatikainen

Kenttämestari
020 75 45 904
kenttamestari@aurinkogolf.fi

Ari Laine

Huolto
huolto@aurinkogolf.fi
 

Matti Salmi

HEAD PRO, valmennus, kilpavalmennus, 3D-analyysi, Trackman
0504792353
matti.salmi@aurinkogolf.fi

Heikki Mäntylä

PRO, valmennus
0400 611 701
heikki.mantyla@aurinkogolf.fi

Caius Haustrup

Pro, valmennus
040 532 2502
caius.haustrup@aurinkogolf.fi

Teemu Pitkänen

PRO, valmennus, kilpavalmennus
040 064 35 83
teemu.pitkanen@aurinkogolf.fi

Maria Salonen

Ravintolapäällikkö
040 134 1776
maria.salonen@tps.fi

Soitettaessa 020 -yritysnumeroon hinta on 0,0835 €/puh + 0,1669 €/min + PVM/MPM

Caddiemaster

Ma-Pe klo 9-18
La-Su klo 8-18

 

Toimisto

Arkisin
klo 9-16.15

Ravintola ja pukuhuoneet 

Ravintolan aukioloajat:
Ma-to klo 10-21, pe 10-22
La klo 8-22, Su klo 8-21
 

Pääkenttä

Avoinna

Golfautot käytössä
 

YSI+

Avoinna

Golfautot käytössä

Harjoitusalueet

Range: Avoinna

Lähipelialueet: Avoinna
Talviharjoitteluhalli: Simulaattorit avoinna

Sivukartta