Yhteystiedot

Aurinko Golf Oy

Vengantie 58
21110 Naantali
Y-tunnus 1860592 - 1

Caddiemaster & Pro Shop

0300 45 900
info@aurinkogolf.fi

(hinta 0,25 €/puhelu + 0,25 €/min + pvm/mpm)

Arttu Pulkkinen

Toimitusjohtaja
020 7545 901
arttu.pulkkinen@aurinkogolf.fi

Heikki Jutila

Palvelupäällikkö
020 75 45 903
toimisto@aurinkogolf.fi

Olli Raatikainen

Kenttämestari
020 75 45 904
kenttamestari@aurinkogolf.fi

Ari Laine

Huolto
huolto@aurinkogolf.fi
 

Teemu Pitkänen

PRO, valmennus, kilpavalmennus
040 064 35 83
teemu.pitkanen@aurinkogolf.fi

Heikki Mäntylä

PRO, valmennus
0400 611 701
heikki.mantyla@aurinkogolf.fi

Jaana Vahtera

Palvelupäällikkö, äitiyslomalla
 

Caius Haustrup

Pro, valmennus
040 532 2502
caius.haustrup@aurinkogolf.fi

Matti Salmi

Pro, kilpavalmennus, 3D-analyysi
salmi.matti@gmail.com

Maria Salonen

Ravintolapäällikkö
040 134 1776
maria.salonen@tps.fi

Soitettaessa 020 -yritysnumeroon hinta on 0,0835 €/puh + 0,1669 €/min + PVM/MPM

Caddiemaster

Ma-Su 8-20


 

Toimisto

Ma-Pe 9.00-16.30
Sähköpostitse ja puhelimitse
 

Ravintola ja pukuhuoneet 


 Päivittäin 8-22 (keittiö 11-19)
Lounas arkisin 11-14
Pukuhuoneet ja saunat avoinna

Pääkenttä

Avoinna

Autot käytössä

YSI+

Avoinna

Autot käytössä

Range
 

Avoinna
 

Sivukartta