Yhteystiedot

Aurinko Golf Oy

Vengantie 58
21110 Naantali
Y-tunnus 1860592 - 1

Caddiemaster & Pro Shop

0300 45 900 
info@aurinkogolf.fi

(hinta 0,25 €/puhelu + 0,25 €/min + pvm/mpm)

Arttu Pulkkinen

Toimitusjohtaja
020 7545 901
arttu.pulkkinen@aurinkogolf.fi

Jaana Vahtera

Palvelupäällikkö
020 75 45 903
toimisto@aurinkogolf.fi

Olli Raatikainen

Kenttämestari
020 75 45 904
kenttamestari@aurinkogolf.fi

Ari Laine

Huolto
huolto@aurinkogolf.fi
 

Matti Salmi

HEAD PRO, valmennus, kilpavalmennus, 3D-analyysi, Trackman
0504792353
matti.salmi@aurinkogolf.fi

Heikki Mäntylä

PRO, valmennus
0400 611 701
heikki.mantyla@aurinkogolf.fi

Caius Haustrup

Pro, valmennus
040 532 2502
caius.haustrup@aurinkogolf.fi

Teemu Pitkänen

PRO, valmennus, kilpavalmennus
040 064 35 83
teemu.pitkanen@aurinkogolf.fi

Maria Salonen

Ravintolapäällikkö
040 134 1776
maria.salonen@tps.fi

Soitettaessa 020 -yritysnumeroon hinta on 0,0835 €/puh + 0,1669 €/min + PVM/MPM

Caddiemaster

Suljettu

Toimisto

Ma-Ti klo 9.30-17.00
Ke-Pe klo 9.00-16.00
To 26.1. klo 9.00-15.00

Ravintola ja pukuhuoneet 

Ravintola suljettu.
Pukuhuoneet käytössä, kulku kulkukoodilla. Saunat ja suihkut pois käytöstä.

Pääkenttä

Suljettu

 

YSI+

Suljettu

 

Harjoitusalueet

Range: Suljettu

Lähipelialueet: Suljettu
Talviharjoitteluhalli: Avoinna

Sivukartta