Uutiset

17.03.2023

Lähde mukaan kannustajaksi ja kerrytä Aurinko Golfin junioreille TOK Seurabonusta

Turun Osuuskauppa on luonut oman lasten ja nuorten urheilutoiminnan tukemiseen tarkoitetun TOK Seurabonus -järjestelmän. Kaikki Turun Osuuskaupan asiakasomistajatalouksien pääjäsenet voivat lähteä kannustamaan omaa suosikkiseuraansa. Lähde nyt mukaan kannustamaan Aurinko Golfia ja kerryttämään seuran junioritoiminnan tueksi ohjattavaa seurabonusta.

Tukisumma jaetaan mukana oleville seuroille siinä suhteessa, kuinka paljon tukikohteeseen liittyneille asiakasomistajatalouksille on maksettu Bonusta kalenterivuoden aikana (1.1.- 31.12.) verrattuna muiden seurojen vastaavaan summaan. Omalta S-kanavalta näkee kaikkien seurojen kannustajien määrät. Omat S-Bonuksesi kertyvät edelleen S-Tilillesi – suosikkiseuran tukeminen ei siis vähennä omia bonuksia.


Kuka voi ilmoittautua tukijaksi ja miten?

Turun Osuuskaupan asiakasomistajatalouden pääjäsen osoitteessa s-kayttajatili.fi. Tukija pysyy seuran tukijana yhden vuoden, eli tuki on uusittava vuosittain. Katso tarkemmat ohjeet s-käyttäjätilille kirjautumisesta tästä. Kirjautumisen jälkeen pääset liittymään kannustajaksi kohdasta 'Asiakasomistajuus' ja 'Kannustajat'.

 

Caddiemaster

Suljettu

Toimisto

Ma-Ti klo 9.30-17.00
Ke-Pe klo 9.00-16.00
Pe 31.3. klo 9.00-12.00
 

Ravintola ja pukuhuoneet 

Ravintola suljettu.
Pukuhuoneet käytössä, kulku kulkukoodilla. Saunat ja suihkut pois käytöstä.

Pääkenttä

Suljettu

 

YSI+

Suljettu

 

Harjoitusalueet

Range: Avoinna matoilta (itsekeruu)
Lähipelialueet: Suljettu
Talviharjoitteluhalli: Avoinna

Sivukartta